piątek, 22 stycznia 2016

"Brzydki" co to w ogóle oznacza?


Wiele, osób którzy może i nie maja pieniędzy na ubrania, ledwo starcza im na chleb, żyją swoim światem. Nie zwracają uwag na bogactwo, które niektórzy posiadają. Cieszą się, że mają dach nad głową, jedzenie oraz ubrania gdyż wiele ludzi tego nie posiada. Nastolatki, które mieszkają w takich warunkach są obrażane, wyzywane od brzydkich, mówią " Nie zadawaj się z nim, patrz jak on/ona wygląda "
Dużo jest tak bezczelnych dzieci- inaczej tego pojąć się nie da, bo raczej inni tak się nie zachowują. Trzeba być naprawdę głupim i rozpieszczonym, który zawsze miał wszystko pod ręką. Myślą, że są z bogatszych  rodzin, więc mogą tak się zachowywać. Są to raczej osoby, w ogóle nie wychowane.

"Brzydki jesteś", "Masz brzydkie ubrania", "Brzydko wyglądasz" - serio ?
Nikt nie jest brzydki. Każdy jest piękny w swoim rodzaju, a że firmowych ubrań nie ma to nie jego wina, a ty patrzysz i śmiejesz się z niego. Słowa to słowa, lecz nie rzucajmy nimi bezczelnie w kogoś w kogo tak naprawdę nie znamy.
 Pamiętajmy... Nie ocenaijmy ludzi po wyglądzie, sami nie wiemy jaką mają sytuację w domu.
Często ludzie wyśmiewani popadają w depresję. Nie łatwo jest z niej wyjść, wręcz przeciwnie. Boją się innych ludzi...Boją się na nich spojrzeć, przejść koło nich. Zamykają się w domu, zasłaniają okna i cierpią...Cierpią przez innych ludzi, którzy nawet nie pomyślą co mówią. Jedno, krótkie słowo, a tak rani.


Oczywiście nie mam na myśli, że bogaci ludzie tacy są. Zwykli ludzie, owszem zdarzają się również, po prostu to był argument :)
Mam nadzieję, że zgodzicie się ze mną w 100% i piszcie czy się podoba ;*
                                                                                                         Ja już kończę i do zobaczenia <3

13 komentarzy:

 1. fajnie napisane :)
  ps. też jestem Agnieszka G. :D
  jamaicantrip97.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Każdy jest oryginalny na swój sposób.
  Pozdrawiam, annenoele.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Ejjj ♡♥ świetny post ♥♥♡

  OdpowiedzUsuń
 4. Oprócz wyglądu, ludzie wyśmiewają czyjeś zainteresowanie.. Chyba wiesz o czym mówię.. Bo w końcu oni też coś lubią. A potem się dziwią że nic nie wiedzą o drugiej osobie. Świetny post! <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Masz rację. Nie należy ludzi oceniać po tym, że nie noszą drogich ubrań itp.

  http://patutka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajnie, że ktoś poruszył taki temat. W gruncie rzeczy wszyscy jesteśmy równi. Niektórzy po prostu mają więcej szczęścia, a inni mniej.

  OdpowiedzUsuń